Karácsony Gergely: az Orbán-kormány 37 milliárdot készül leemelni a főváros számlájáról
A főpolgármester a tudomása szerint szerdára tervezett inkasszó elhalasztására szólította fel a Magyar Államkincstár elnökét.
BŐVEBBEN : http://hu.euronews.com/2026/04/14/karacsony-gergely-az-orban-kormany-37-milliardot-keszul-leemelni-a-fovaros-szamlajarol
Iratkozzon fel: Az Euronews elérhető 12 nyelven